Berlin Online Terapi

Berlin Online Terapi

Berlin online psikolog hizmeti, COVID-19 pandemi süreciyle birlikte oldukça popüler hale gelmiştir. Almanya Berlin’de yaşayan Türkler, Türkçe terapi almak için internet üzerinden psikologlar ile iletişime geçmektedir. Skype, Whatsapp ve Zoom gibi platformlar aracılığı ile gerçekleştirilen Berlin online psikolog hizmetinin birçok artısı bulunmaktadır. Online psikolog hizmeti sayesinden Berlin’den bağlanarak Türkiye’den terapi almanız mümkündür. Bu durumun zaman tasarrufu ve uygun ödeme seçenekleri gibi birçok artısı bulunmaktadır.

[su_button url=”https://mcemyigit.com.tr/hizli-randevu/” target=”blank” style=”flat” icon=”icon: sign-out” title=”Hemen Randevunuzu Alın!”]Hemen randevunuzu alın, ilk görüşmenizi ayarlayın![/su_button] [su_button url=”https://mcemyigit.com.tr/online-terapi/” target=”blank” style=”flat” icon=”icon: comments” title=”Hemen Randevunuzu Alın!”]Online Terapi[/su_button]

Berlin Türkçe Psikolog Hizmeti

Almanya’da Türklerin en yoğun yaşadığı şehir, Berlin’dir. Berlin’de yaşayıp, psikolog hizmeti almak isteyen Türkler, kendilerini ana dilde daha iyi anlatacağı için Türkçe seans tercih etmektedir. Almanya’da Türkçe psikolog hizmeti almak isteyenler için yüz yüze görüşme yapma seçenekleri oldukça kısıtlıdır. Bu durumda online terapi seçeneği ile Türkiye’deki psikologlardan seans almak mümkündür.

Berlin Online Psikolog Fiyatları

Berlin’de veya Almanya’nın herhangi bir başka şehrinde yaşayan vatandaşlar, psikolog hizmetleri için Euro üzerinden oldukça yüksek miktarlar ödemektedir. Berlin online psikolog ücretleri, danışmanlık ofisi veya uzman psikoloğa göre farklılık göstermektedir. Fiyatlarla ilgili net bilgi almak, öncelikle uzmanınızla görüşmeniz gerekmektedir. Online terapinin Türkiye’den yapılması, Almanya’ya oranla maddi olarak çok daha olacaktır. Berlin online psikolog ücretleri, Euro üzerinden hesaplanmaktadır ve Türkiye’den seans alındığından ucuz olmaktadır.
Berlin Online Terapi

Berlin Online Terapi

Almanya Online Psikolog

Almanya’da Türklerin en çok sayıda bulunduğu şehir olan Berlin, online terapi taleplerinin de en çok geldiği yerdir. Online psikolog seansları arasında alkol bağımlılığı, taciz, aşk acısı ve ilişki sorunları çok farklı konular bulunmaktadır. Yurt dışında yaşayan Türkler, farklı bir kültürle karşılaştıkları için psikolojik açıdan zorluklarla karşılaşabilmektedir. Bu durumda psikolojik destek almak, yaşanan sorunların rahat bir şekilde atlatılmasını sağlayacaktır. Psikolojik sorunlarınızın ne kadar sürede, kaç seansta aşılacağı gibi konularla ilgili net bir bilgi almak uzmanınıza başvurmalısınız. Seanslar sürerken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden ruhsal sağlığınızla ilgili diğer konulara kadar en net bilgi, uzmanınız tarafından sağlanacaktır. Bu tür bilgiler, kişiden kişiye farklılık göstermektedir ve sonuçları da kişiye özeldir.

Berlin Online Terapi

Berlin online terapi hizmeti, yüz yüze terapiden farklı olarak çeşitli avantajlar sunmaktadır. Pandemi sürecinde salgından korunma, yol masrafı ve zamandan tasarruf, maddi olarak daha uygun fiyatlı hizmet alma gibi başlıklarda bu avantaj özetlenebilir. Online terapi ruh sağlığı hizmetlerinin internet üzerinden verildiği bir türdür. Yine alanında uzman psikologlar tarafından verilen bu hizmet sayesinde zamandan tasarruf etmek mümkündür. Yurt dışında yaşayan Türkler ise zamandan tasarruf etmekle birlikte maddi olarak da avantaj elde etmektedir. COVID-19 süreci, birçok alanda olduğu gibi ruh sağlığı alanında da yeniliklere yol açmıştır. Salgından korunmak için online eğitim gibi online terapi de yaygınlaşmıştır. Bununla birlikte online terapi sayesinde iletişim kurmada zorluk çeken, kendini yüz yüze ifade edemeyenlerin internet üzerinden daha rahat bir şekilde iletişim kurduğu da gözlemlenmiştir. [single_loop]
author-avatar

Hakkında Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit

Lisans eğitimini 2016 yılında İzmir Yaşar Üniversitesi’nde tamamlayan Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, yüksek lisans eğitimini 2016 – 2018 yılları arasında İstanbul Üsküdar Üniversitesi’nde tamamladı. Yüksek lisansını “Bireylerde Benlik Saygısı ve Cinsel Özyeterlilik İlişkisinde Bilişsel Çarpıtmaların Rolü” başlığıyla tamamlayan Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, Türk Psikologlar Derneği ve Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği üyesi olan Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde, Samsun Özel Meva Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde, İstanbul Np Beyin, Üsküdar Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Birimi’nde görev aldı.

3 thoughts on “Berlin Online Psikolog

  1. Derya Tosun dedi ki:

    Merhaba Derya Tosun ben 29 yasindayim Almanyada yasiyorum ve acil yardima ihtiyacim var. Ilerlemis bir Seviyede Temizlik Titizlik ve Takintilik Rahatsizliligim var. Rica ederim yardimci olun.

  2. Meliha turan dedi ki:

    Merhaba seanslar hakkında bilgi alabilir miyim? Bir seans ücreti kaç Euro

    1. Merhabalar, +90 555 196 55 00 numaralı telefondan ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma kapalı.