Uzmanlıklarım

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG
Uzman Klinik Psikolog Mehmet Cem Yiğit eşliğinde yetişkin terapisi, aile terapisi, çift terapisi, evlilik terapisi, bireysel terapi, cinsel terapi alanlarında hizmet alabilirsiniz.

Randevu almak için : 0555 196 55 00
Hızlı randevu kayıt formuna ulaşmak tıklayınız.
Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Bireysel Terapi

Hayatınıza sağlıklı ve mutlu bir şekilde devam edebilmeniz için öncelikli olarak ihtiyaçlarınızın farkına varmalı ve dile getirmelisiniz. Yetişkin terapisiyle birlikte ihtiyaçlarınızı fark edip, çözüme giden yolda birlikte adım atacağız.

Cinsel Terapi

Cinsel terapi eşliğinde çiftlerin cinsel işlevlerindeki bozuklukların giderilmesini ve çiftlerden birisi tarafından yanlış olarak tanımlanan cinsel davranışların düzeltilmesini hedefleyeceğiz.

Aile ve Çift Terapisi

İlişkinizdeki anlayış ortamını korumak adına, çiftlerin ve ailelerin iletişimlerini güçlendirip; öncelikli olarak sorunları ve bu sorunları oluşturan etmenleri dile getirmeyi,akabindeyse çiftler tarafından ortaya koyulacak akılcı çözümlere ulaşmayı hedefleyeceğiz.

Online Terapi

Online terapi, psikolog desteği arayanlar için ideal çözümlerden bir tanesidir. Günlük hayatın yoğunluğu arasında psikolog görüşmesi için vakit ayıramayanlar veya yüz yüze görüşmek yerine uzaktan terapi almak isteyenlerin tercih ettiği online terapi, günümüzde giderek daha fazla tercih edilmektedir.