Fransa Türk psikolog hizmeti, ülkede yaşayan Türklerin sıkça aradığı hizmetlerden biridir. Fransa, Almanya ve Hollanda gibi ülkelerde yaşayan Türkler, Türk psikolog bularak Türkçe terapi arayışı içerisine giriyor. Kendilerini Türk kökenli psikologlara daha rahat anlatacaklarını düşünen gurbetçiler, maalesef bu konuda çok fazla seçenek bulamıyor.

 

Fransa Türk Psikolog

 

 

Paris, Marsilya, Nice, Lyon ve Toulouse gibi Fransa’nın farklı şehirlerinde yaşayan Türkler, Avrupa’nın birçok bölgesinde olduğu gibi çeşitli sıkıntılar yaşıyor. Türk kültürü ve Avrupa kültürü arasında çatışmalardan dolayı zaman zaman psikolog ihtiyacı doğuyor.

 

Randevu Al

 

Yurtdışında yaşayan Türk kökenli vatandaşların genel psikolog problemleri arasında farklı kültürel çatışmaların yansıması bulunuyor. Ruhsal problemler iş yaşantısını ve özel hayatı etkilemeye başlıyor. Psikolog seansları sayesinde sıkıntıları aktarmak ve bir kendi içinizde bir çözüm yolu bulmak daha kolay bir hale geliyor.

Fransa Türk Psikolog

Fransa Türk Psikolog

Fransa Online Psikolog

Fransa Türk psikolog arayışında eğer yaşadığınız şehirde Türk psikolog yoksa veya seçenekler oldukça kısıtlıysa, devreye Fransa online psikolog seçeneği giriyor.

Özellikle COVID-19 sürecinde online görüşmeler bir hayli arttı. İş toplantıları ve arkadaş görüşmeleri dahi internet üzerinden yapılır hale geldi. Online terapi uygulaması, COVID-19 öncesinde de uygulanan bir yöntem olmasına rağmen bu süreçte tekrar popüler hale geldi. Fransa online psikolog hizmeti sayesinde online terapiler gerçekleştirebilirsiniz. Peki online terapi sürecinin artıları nelerdir:

 • Psikolog seçeneğiniz artar: Yaşadığınız bölgede az sayıda psikolog bulunmasına karşın online terapi seçeneği ile dünyanın neresinde olursa olsun istediğiniz psikolog ile terapi yapabilirsiniz.
 • Zamandan kazanırsınız: Psikolog ofisine gidip gelerek harcayacağınız zamandan tasarruf edersiniz. Randevu saatinde evinizdeki uygun ortamda seansınıza katılabilir ve seans bittiğinde yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • Daha düşük ücret ödersiniz: Özellikle Avrupa’da yaşayan Türkler, psikolog hizmetleri için Euro üzerinden yüksek ücretler ödeyebilmektedir. Terapinizi online şekilde Türkiye’deki bir psikologtan alırsanız, Türk Lirası üzerinden çok daha az ücret ödeyebilirsiniz.
 • Kendinizi daha rahat ifade edersiniz: Çoğu insan yüz yüze iletişimde bazı sıkıntılar yaşamaktadır. Kişilerin rahat edeceği bir ortamda görüşme yapması, kendilerini daha rahat ifade etmelerine imkan verir.
 • Salgından korunursunuz: Psikolog ofisine gitmek yerine COVID-19 salgınından korunmak için evde kalmanız çok daha iyi bir seçenektir.

Fransa online psikolog hizmeti; Whatsapp, Facebook, Zoom veya Skype gibi platformlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Fransa Online Psikolog

Fransa Online Psikolog

Fransa Türkçe Psikolog Hizmeti

Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, Almanya Türk psikolog hizmetinde olduğu gibi Fransa Türk psikolog hizmetinde de danışanlarına terapi uygulamaktadır. Online alt yapı aracılığı ile Türkçe olarak sunulan psikolojik destek sayesinde yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını iyileştirme amaçlanmaktadır.

Fransa’da yaşayıp Fransızca bilen Türkler, yine de kendilerini ana dilde anlatmak istemektedir. Ana dil kullanmak danışanları daha rahat hissettirmekte ve daha kolay ifade etmesini sağlamaktadır. Bireysel terapi, çift terapisi ve cinsel terapi gibi farklı konularda birçok ruhsal problemler karşısında psikolojik destek almanız mümkündür. Psikolojik destek için başvurulan bazı problemler şunlardır:

 • Öfke kontrolü,
 • Takıntılı olma durumu,
 • Manik depresif,
 • Yalnızlık sendromu,
 • Aşırı alınganlık,
 • Depresyon,
 • Sürekli can sıkıntısı durumu,
 • Dikkat dağınıklığı ve odaklanamama.
Online Psikolog

Online Psikolog

Fransa Psikolog

Fransa, Almanya, Hollanda ve Belçika gibi Avrupa’nın farklı ülkelerinde yaşayan Türkler için psikolojik destek sunan Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, Türklerin yaşadığı sorunları yakından takip etmektedir. Kültür çatışması başta olmak üzere psikolojik problemler yaşayan Türkler, psikolojik destek sayesinde bu sorunlarını aşmayı başarmaktadır.

Zaman her şeyin ilacı, yabancıya özel hayatımı açmak istemiyorum, ”deli” değilim, vaktim yok gibi birçok bahanenin ardına sığınmak yerine sorunlarını çözmek için psikolojik destek almalısınız. Üzerini örttüğünüz, görmezden geldiğiniz veya ertelediğiniz birçok sorun, ilerleyen dönemlerde yaşantınıza zarar verebilir. Sizi derinden etkileyebilecek ruhsal problemleri göz ardı etmek yerine onları alt etmeyi denemelisiniz. Bu noktada uzman bir psikologtan alacağınız destek, profesyonel bakış açısıyla olaya yaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Psikolojik destek sonrasında yaşam kaliteniz artar, arkadaş ve iş çevresinde iletişiminiz güçlenir, aile ortamındaki mutluluğunuz artar. Bu konuda sayısız psikolojik terapi gerçekleştiren Psikolog Mehmet Cem Yiğit ile gerekli desteği alabilirsiniz. Hemen internet sitemizdeki iletişim kanallarından bizimle iletişime geçerek sorunlarınızı çözmek için ilk adımı atabilirsiniz.

Lyon Türk Psikolog

Marsilya Türk Psikolog

Paris Türk Psikolog

Lille Türk Psikolog

Bordeaux Türk Psikolog

Strazburg Türk Psikolog

Nantes Türk Psikolog

Saint Paul De Vence Türk Psikolog

Perpignan Türk Psikolog

Martigues Türk Psikolog

Clermont Ferrand Türk Psikolog

Saint Malo Türk Psikolog

Ajaccio Türk Psikolog

Caen Türk Psikolog

Pau Türk Psikolog

Biarritz Türk Psikolog

Saint Emilion Türk Psikolog

Carcassonne Türk Psikolog

Angers Türk Psikolog

Saint Etienne Türk Psikolog

Saint Tropez Türk Psikolog

Arles Türk Psikolog

Limoges Türk Psikolog

Reims Türk Psikolog

La Rochelle Türk Psikolog

Albi Türk Psikolog

Toulouse Türk Psikolog

Tours Türk Psikolog

Rennes Türk Psikolog

Orleans Türk Psikolog

Versay Türk Psikolog

Blois Türk Psikolog

Vannes Türk Psikolog

Bourg En Bresse Türk Psikolog